Anasayfa Haber Xbox Series X Mini Buzdolabı Satışa Çıkıyor

Xbox Series X Mini Buzdolabı Satışa Çıkıyor

Oyunculara yönelik olarak hazırlanan ve Xbox oyun konsolunu andıran tasarımıyla dikkat çeken mini buzdolabı, yakında ön siparişe açılıyor.

Xbox Series X oyun konsollarında yıl boyunca stok sorunları devam etti ve liste fiyatının üzerindeki fiyatlarla satışlar yapıldı. Öte taraftan Microsoft, fiyatı 99,99 dolar olan yeni Xbox Series X mini buzdolabının 19 Ekim’den itibaren ön siparişe sunulacağını duyurdu.

Mini buzdolabı Nisan ayı başlarında ilk kez ortaya çıktığında herkes bunun 1 Nisan şakası olabileceğini düşündü. Ancak Microsoft, Haziran ortasında ürünün gerçekten piyasaya çıkacağını doğrulamıştı.

Xbox Series X mini buzdolabının içinde 12 kutu içecek sığacak şekilde yer bulunuyor ve böylece oyuncular uzun oyun sürelerinde her zaman sevdiği içeceklerine erişebiliyor. Ayrıca kapının iç kısmında pratik olması açısından biraz küçük görünen iki adet cep bulunuyor.

Microsoft, mini buzdolabının bir DC güç adaptörüyle birlikte geldiğini ve bu sayede taşımanın kolaylaştığını söylüyor. Ön tarafta ise cep telefonu veya kablosuz kulaklık gibi farklı aksesuarları şarj etmenize olanak tanıyan bir USB bağlantı noktası bulunuyor.

Şirkete göre Xbox Series X mini buzdolabı, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da Xbox Gear mağazalarından satın alınabilecek. İngiltere’de GAME üzerinden 89,99 sterlinlik fiyatla satışa sunulacak. Ayrıca Fransa, Almanya, İtalya, İrlanda, İspanya, Hollanda ve Polonya’daki Xbox hayranları GameStop EU’dan 99,00 euro karşılığında buzdolabını satın alma fırsatına sahip olacak.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.