Anasayfa Haber MediaMarkt’ın Yeni Kampanyası Başladı

MediaMarkt’ın Yeni Kampanyası Başladı

MediaMarkt’ın yeni kampanyası başladı. 28 Ekim’e kadar geçerli yeni fırsatlarla ev elektroniğinden, akıllı cep telefonuna kadar pek çok ihtiyacınızı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

28 Ekim’e kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için detaylara bu bağlantı üzerinden göz atabilirsiniz.

Kampanyanın öne çıkan fırsatları ise şu şekilde:

iPhone 12 Serisinde Taksit Fırsatı

iPhone 12 Pro modellerinde Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatı! Üstelik BNP Paribas Cardif tarafından sağlanan 1 yıllık cihaz koruma sigortası 1999 TL.

28 Ekim’e kadar sürecek bu kampanyadan paylaştığımız bağlantı ile yararlanabilirsiniz.

Philips Ütü Fırsatı

Eğer eviniz için bir ütü ihtiyacınız varsa, Philips buhar kazanlı ütü 2.299 TL’lik fiyatıyla dikkat çekiyor. Üstelik Paraf ve Bonus karta peşin fiyatına 9 taksit fırsatı bulunuyor. BNP Paribas Cardif Sigorta tarafından sağlanan 1 Yıllık Sigorta ve 1 Yıllık Uzatılmış Garanti paketi sadece 69 TL.

28 Ekim’e kadar sürecek Philips ütü kampanyasından paylaştığımız bağlantı ile yararlanabilirsiniz. 

Fakir Cross Electronic Süpürge Fırsatı

Fakir Cross Electronic toz torbasız süpürge 999 TL’lik fiyatla satın alınabiliyor. Ayrıca Paraf ve Bonus karta 9 taksit fırsatı bulunuyor BNP Paribas Cardif Sigorta tarafından sağlanan 1 Yıllık Sigorta ve 1 Yıllık Uzatılmış Garanti paketi sadece 159 TL’den sunuluyor.

28 Ekim’e kadar sürecek Philips ütü kampanyasından paylaştığımız bağlantı ile yararlanabilirsiniz. 

 

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.