Anasayfa Oyun GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, NVIDIA DLSS Desteğiyle Geliyor

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, NVIDIA DLSS Desteğiyle Geliyor

GTA: The Trilogy - The Defitinve Edition - NVIDIA DLSS Güncellemesi

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition çıkmadan önce gündemde kalmaya devam ediyor. Şimdiyse NVIDIA tarafından oyunla alakalı bir açıklama yapıldı.

Rockstar Games, 11 Kasım’da serinin sevilen üç oyunun yenilenmiş hallerini yayınlayacak. 2001 yılında çıkılan bu yolculuğa nostaljik bir hava katacak olan şirket, yapımları tek bir pakette sunacak. Hâlihazırda bir üçleme paketi olduğunu da not düşelim. Fakat Rockstar oyunların dijital sürümlerinin satışını durdurdu. Yerineyse The Definitive Edition‘ı satışa sunacak.

NVIDIA resmi açıklama yaptı: Oyunlar DLSS desteğiyle geliyor

NVIDIA GeForce’un resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre NVIDIA GeForce RTX serisi ekran kartı sahibi masaüstü/dizüstü kullanan oyuncular GTA: The TrilogyThe Definitive Edition‘u satın aldıktan sonra yeni sürücüyü indirerek oyunlar içerisinde NVIDIA DLSS‘ten yararlanabilecekler.

Şirketin konuyla ilgili yaptığı açıklama ise şöyle:

“NVIDIA DLSS, GeForce RTX GPU’larda özel Tensör AI işlemciler kullanarak grafik performansını artıran teknolojimizdir. Derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanarak kare hızlarını önemli ölçüde artırıyor ve oyunlarınız için güzel, keskin görüntüler oluşturuyoruz.”

11 Kasım tarihi geldiğinde güncel sürücünüzü indirmek isterseniz GeForce resmi sitesini kullanabilir, isterseniz de GeForce Experience yazılımıyla hızlıca güncellemeyi yapabilirsiniz.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

13 Kasım 2016 tarihinde ilk yazısını yayımlayan yazar, 26 Ekim 2020 tarihinde Technopat ailesine katıldı. Makale yazmaya çalışmakla birlikte nadiren haberlere de yönelebiliyor. Uzunca süre Technopat'ta kalmayı amaçlayan Cevat Emre, makaleler sayesinde her gün gelişiyor ve sizlere yeni konularda çözümler sunmayı amaçlıyor.