Anasayfa Haber Samsung Galaxy S22 Ultra Fotoğraflandı

Samsung Galaxy S22 Ultra Fotoğraflandı

Samsung Galaxy S22 Ultra Fotoğraflandı
Samsung Galaxy S22 Ultra Fotoğraflandı

Samsung Galaxy S22 Ultra modeline ait fotoğraflar ortaya çıktı. Yeni amiral gemisinin hem önünü hem de arka tarafını tamamıyla görebiliyoruz.

2021 yılının son çeyreğini yavaş yavaş dolduruyorken şirketlerden hamleler gelmeye devam ediyor. S22 ailesinin seri üretime geçebileceğinizi biliyoruz. Şirketin üretiminden neler çıkacağı, resmi tanıtımın ardından yüzde 100 doğrulanacak. Fakat casus fotoğrafçılığın da kaçınılmaz olduğu da aşikar. Az önce de dediğimiz gibi, sızdırılan fotoğraflarla birlikte, modele ait ön ve arka kısımları net bir şekilde görmemiz mümkün.

Yakın dönemde sızdırılan render görsellerle eşleşen yeni modelin arka kısmında mat kasa tercih edilmiş. Alt kısmında ise gelenek bozulmaksızın S-Pen’i görüyoruz. Buna ek olarak en detaylı bilgi kamera cephesinde. Arka kurulum bir önceki model olan S21 Ultra ile aynı. Samsung Galaxy S22 Ultra modeli dörtlü kamera kurulumuyla gelecek. Ana kameranın 108 MP olacağı ve bu ana kameraya sırasıyla; 12 MP geniş açı lensi, 10 MP X3 telefoto ve 10 MP 10X telefoto lenslerinin eşlik edeceğini söyleyelim.

Kamera konusunda iddialı olan şirketin iPhone 14 serisiyle nasıl bir yarışa gireceğini hep birlikte göreceğiz. Siz Samsung Galaxy S22 Ultra hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

13 Kasım 2016 tarihinde ilk yazısını yayımlayan yazar, 26 Ekim 2020 tarihinde Technopat ailesine katıldı. Makale yazmaya çalışmakla birlikte nadiren haberlere de yönelebiliyor. Uzunca süre Technopat'ta kalmayı amaçlayan Cevat Emre, makaleler sayesinde her gün gelişiyor ve sizlere yeni konularda çözümler sunmayı amaçlıyor.