Anasayfa Mobil TCL MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati İncelemesi

TCL MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati İncelemesi

TCL MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati

İletişim çağının önemli gereksinimlerinden biri olan akıllı telefonlar, yaşı küçük çocuklar için aileler tarafından çok da uygun ürünler olarak görülmüyor. İşte bu noktada TCL’in yeni akıllı çocuk saati MT42 ön plana çıkıyor.

TCL MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati’nde ebeveynlerinin endişelerini ortadan kaldırmak ana amaçlar arasında yer alıyor. Bu yüzden hassas konum takibi, görüntü aramalar yapabilmeniz için 2MP kamera, geniş ekran ve neredeyse 2 güne varan pil ömrü önemli özellikler arasında yer alıyor.

GPS ile takip önemli çünkü çocukların her zaman nerede olduğunu gösteren gerçek zamanlı konum belirleme özelliği kullanılıyor ve konum geçmişi kaydediliyor. Güvenli bölge coğrafi sınırlaması sayesinde ebeveynlerin belirlediği alanın dışına çıkmaları durumunda cihaz ebeveynlerin (yani sizin) telefonunuza bir uyarı gönderiyor.

4.5G sesli ve video aramalar ile metin mesajları Nano SIM kartıyla kullanılabiliyor. Böylece ebeveynler çocuklarıyla anında iletişim kurabiliyor. Tek dokunuşla çalışan acil durum çağrı düğmesiyle çocukların acil durum için belirlenen kişilere herhangi bir gecikme olmadan ulaşması sağlanıyor.

TCL MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati’nde kullanımı çocuklar için daha ideal hale getirmek amacıyla 1,54″ ekranda görüntülenen özel Kids UI bulunuyor. Kullanımı kolay Kids UI, renkli duvar kağıtları ile ana ekranların kişiselleştirilmesine olanak tanıyor.

TCL MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati, 1.599 TL önerilen satış fiyatıyla piyasada yer alıyor.

 

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.