Anasayfa Haber Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Paketi Ücretsiz Oldu

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Paketi Ücretsiz Oldu

Assassin's Creed Chronicles ücretsiz oldu
Assassin's Creed Chronicles ücretsiz oldu

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy paketi kısa süreliğine hediye edilecek.

Bugün akşam saatlerinde Assassin’s Creed’in resmi Twitter sayfası üzerinden bir duyuru yapıldı. Yapılan açıklama şu şekilde:

“HEDİYE! PC için Assassin’s Creed Chronicles üçlemesi sınırlı bir süre için Ubisoft Store’da ücretsiz olarak mevcut! Hemen kopyanızı alın ve üç olağanüstü Suikastçının unutulmuş hikayelerini keşfedin.”

Ubisoft, 35. yıl kapsamında pek çok kampanyayı beraberinde yürüttü. Bugün ise AC serisinden bir hamle yapmış oldu. Sınırlı süreyle sunulan teklifi kaçırmadan paketi hiçbir ücret ödemeden alabilirsiniz.

Hediye paketin normal satış fiyatı 109 TL olarak belirlenmiş durumda. Fakat vereceğimiz bağlantıya gittiğiniz zaman 12 Kasım 01.00’e kadar Ubisoft hesabınızla giriş yaparak paketi edinmeniz durumunda 0.00 TL ibaresini göreceksiniz.

Eğer hesabınız yoksa ücretsiz olarak hesap oluşturarak paketi hesabınıza ekleyebilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım; oyunları indirebilmek için Ubisoft Connect yazılımını cihazınızda yüklü olması gerekiyor.

Paket için Ubisoft web sitesine gidebilirsiniz.

13 Kasım 2016 tarihinde ilk yazısını yayımlayan yazar, 26 Ekim 2020 tarihinde Technopat ailesine katıldı. Makale yazmaya çalışmakla birlikte nadiren haberlere de yönelebiliyor. Uzunca süre Technopat'ta kalmayı amaçlayan Cevat Emre, makaleler sayesinde her gün gelişiyor ve sizlere yeni konularda çözümler sunmayı amaçlıyor.