Anasayfa Haber Epic Games, Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Oyununu Çıktığı Gibi Ücretsiz...

Epic Games, Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Oyununu Çıktığı Gibi Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure 'ı bedava yaptı
Epic Games, Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure 'ı bedava yaptı

Epic Games, Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure isimli oyunu çıktığı süreden itibaren ücretsiz olarak dağıtıyor.

Normal şartlarda perşembe günü ücretsiz oyun sunan şirket bu hafta yeni bir hamle yaptı. Satış fiyatı 95 TL olan Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventur, bir hafta süreyle ücretsiz olarak hesaplara eklenebilecek. Oyun şu anda Steam üzerinde eş zamanlı olarak yayınlandı ve 95 TL fiyat etiketiyle satışta. Epic ise oyunculara ilk bir hafta içerisinde oyunu hesaplarına eklemeleri durumunda hiçbir ek ücret talep etmeyecek.

Ek olarak sistem gereksinimlerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

İşletim Sistemi Windows 7 – 64 bit
İşlemci Intel i3 530 @2.93 GHz/AMD Phenom II X4 805 @2.5 GHz
Bellek 4 GB RAM
Ekran Kartı Nvidia Geforce GTX 780 @3GB/AMD Radeon HD 7970 @3GB
DirectX Sürüm 11
Depolama 15 GB

9 Kasım akşamı başlayan fırsat 16 Kasım Salı akşam 19.00’da sona erecek. Oyunun mağaza sayfasına buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

13 Kasım 2016 tarihinde ilk yazısını yayımlayan yazar, 26 Ekim 2020 tarihinde Technopat ailesine katıldı. Makale yazmaya çalışmakla birlikte nadiren haberlere de yönelebiliyor. Uzunca süre Technopat'ta kalmayı amaçlayan Cevat Emre, makaleler sayesinde her gün gelişiyor ve sizlere yeni konularda çözümler sunmayı amaçlıyor.