Anasayfa Haber Netflix Games Şimdi de iOS’a Geldi

Netflix Games Şimdi de iOS’a Geldi

Netflix Games iOS

Netflix Games oyunları iOS platformuna adım attı.

Netflix Games, oyunlarını ilk olarak Android kullanıcılarına sunmuştu, şimdi ise sıra iOS kullanıcılarına gelmiş durumda. Bundan böyle iPhone ve iPad kullanıcıları Netflix tarafından sunulan oyunları App Store üzerinden indirmeye başlayabilecek.

Oyunları Netflix uygulamasından başlatabileceksiniz. İster oradan ister doğrudan iPhone veya iPad’inizde açın, oyunları oynamadan önce Netflix hesabınızın kimliğini doğrulamanız gerekecek.

Sunulan ilk oyunlar Android’dekiler ile aynı. Netflix’in Ağustos ayında Polonya’da aboneliklerin bir parçası olarak test etmeye başladığı Stranger Things 1984 ve Stranger Things 3 adlı iki Stranger Things oyunu bulunuyor. Diğer üç oyun ise daha genel ilgi alanına sahip gündelik oyunlar. Bunlar ise: Shooting Hoops, Teeter Up ve Card Blast.

Yakında Netflix Games kütüphanesine gelecek olan başka bir oyun daha belli oldu. Bu ayın sonlarında Nintendo Switch ve PC’ye gelecek olan Hextech Mayhem: A League of Legends Story, Android’de daha geniş kapsamlı oyun sunumunun ardından Netflix için duyurulan ilk oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.