Anasayfa Haber WhatsApp Beta 2.21.24.3 ile Topluluk Özelliği İçin İlk Adım Atıldı

WhatsApp Beta 2.21.24.3 ile Topluluk Özelliği İçin İlk Adım Atıldı

WhatsApp Beta 2.21.24.3 güncellemesi
WhatsApp Beta 2.21.24.3 güncellemesi

WhatsApp Beta 2.21.24.3 sürüm güncellemesi Android için geldi. Google Play Store Beta programına üye olan kullanıcılar güncellemeyi cihazlarına indirebilirler.

Whatsapp, yayınladığı beta programı güncellemeleriyle birlikte kararlı sürüme entegre etmek istediği özellikleri ve yenilikleri kullanıcılarla buluşturuyor. Bir süre denedikten sonra ise yeteri kadar olumlu bildirim alırsa kararlı sürüm olarak piyasaya sürüyor.

Yeni 2.21.24.3 derlemesi, yeni bir özellik getirmiyor. Ancak grup simgesine göz attığımız zaman bir değişikliğe gidildiğini görüyoruz. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, grup simgesinde bir değişiklik mevcut.

WhatsApp beta yeni güncelleme
WhatsApp beta yeni güncelleme

Peki bu değişiklik niçin yapıldı? Gelecekte uygulanacak yeni bir güncelleme için Android ve iOS dahil olmak üzere WhatsApp Beta’da topluluk özelliği geliştirilmekte. Bu özellik için gruplarda kullanılan üç insan resminin kullanılacağı düşünülüyor. Dolayısıyla gruplarda kapak görseli yokken artık iki insan görüyor olacağız.

Son olarak topluluk özelliğinin ne zaman aktif edileceği konusunda resmi bir bilginin olmadığını belirtelim.

İndirin: WhatsApp Beta 2.21.24.5 Beta APK

13 Kasım 2016 tarihinde ilk yazısını yayımlayan yazar, 26 Ekim 2020 tarihinde Technopat ailesine katıldı. Makale yazmaya çalışmakla birlikte nadiren haberlere de yönelebiliyor. Uzunca süre Technopat'ta kalmayı amaçlayan Cevat Emre, makaleler sayesinde her gün gelişiyor ve sizlere yeni konularda çözümler sunmayı amaçlıyor.