Anasayfa Haber Samsung Galaxy A33 5G Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy A33 5G Görüntüleri Sızdırıldı

Kaynak: 91mobiles

Samsung Galaxy A33 5G’nin görüntüleri ve özellikleri sızdırıldı.

Samsung, bu yılın başlarında Samsung Galaxy A32 5G‘yi çıkarmıştı. Geçtiğimiz günlerde 91mobiles tarafından yapılan bir paylaşımda Samsung Galaxy A33 5G’nin görüntüleri ve özellikleri sızdırıldı.

Akıllı telefon, 6.4 inçlik düz bir ekranla karşımıza çıkacak. Telefonun ön yüzündeki selfie kamerası Infinity-U (Sonsuz-U) tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca Samsung Galaxy A33 5G’nin FHD+ Amoled bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Kaynak: 91mobiles

Samsung Galaxy A33 5G’nin alt tarafına baktığımızda veri ve şarj için bir adet USB Type-C girişi yer alıyor. Unutmadan ekleyelim, bu telefonda standart 3.5 mm kulaklık çıkışına yer verilmemiş. Son olarak, Type-C girişi telefonun alt tarafında tam ortada yer alıyor. Type-C girişinin sağ tarafında telefonun hoparlörü, sol tarafında SIM kart yuvası yer alıyor.

Kaynak: 91mobiles

Arka tarafa baktığımızda sol üst köşede dikdörtgen kamera dizilimini görüyoruz. Sızıntılarda bu kameraların özellikleri açıklanmasa da Samsung tarafından gelişmiş sensörler bekleniyor. Ayrıca bu dikdörtgen kamera diziliminin içinde 3 adet kamera ve bir adet LED flaş mevcut.

Bu yıl içinde Samsung, Galaxy A32’nin hem 5G hem de 4G varyantlarını kullanıcılara sunmuştu. Ancak veriler, Galaxy A33’ün sadece 5G versiyonunun çıkacağını işaret ediyor. Akıllı telefon, 159.7x74x8.1 mm ölçülerinde ve 9.7 mm kalınlığında geliyor.

Samsung Galaxy A33 5G’nin 2022’nin ilk çeyreğinde gelmesi bekleniyor. Daha önceki veriler telefonun Turuncu, Açık Mavi, Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle piyasaya çıkacağını gösteriyor. Son olarak belirtelim Samsung Galaxy A33 5G, 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olacak.

Benim adım Yiğit, kendimi sanal ortamlarda olabildiğince anonim tutmaya çalışıyorum ve daha öncesinde kendi blog sitem üzerinden teknolojik gelişmeler hakkında haberler yazıyordum. Şimdiyse Technopat'ta yoluma devam ediyorum. Technopat Sosyal'de @Yiğit Gençer kullanıcı adı ile kayıtlıyım. Bana sormak istediğiniz sorular için Technopat Sosyal 😀