Anasayfa Haber Bülten Bloody W Serisi Yeni Oyun Mouse’ları Satışa Sunuldu

Bloody W Serisi Yeni Oyun Mouse’ları Satışa Sunuldu

Bloody W60 Max Gradient Red
Bloody W60 Max

A4 Tech’in oyuncular için özel olarak tasarladığı Bloody W Serisi Yeni Oyun Mouse’ları görücüye çıktı.

Bloody, satışa sunduğu W serisi ile tüm oyun severlere farklı bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor. Seride W90 Max, W70 Max ve W60 Max isimli 3 farklı tasarımda RGB oyun mouse’u tanıtıldı.

Serideki tüm ürünler 5 kademeli ayarlanabilir 10.000 CPI gelişmiş hassasiyete sahip. Farklı oyunlar için farklı USB bildirim hızı gerekir. 125Hz -2000Hz arasında geçiş yapılabilen 4 farklı USB bildirim hızı arasından en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. W serisi ürünlerdeki bir farklılık da LOD (Mouse Kaldırma Mesafesi) Ayarı, bu özellik sayesinde sizin için doğruluğu ve kontrol edilebilirliği en iyi sağlayan LOD ayarları (1.5mm, 2mm, 3mm) arasında seçim yapabilirsiniz.

Bloody W90 Max
Bloody W90 Max

W serisinde fark yaratan diğer bir özellik AFC ( Anypoint Flexible Click) Teknolojisi. Bu teknoloji ile büyük ya da küçük el, kavrama şekilleri fark etmeksizin oyuncular doğru ve pürüzsüz tıklama esnekliğini deneyimliyor. Çift enjeksiyonlu tuşlar, dokulu kavramalar ve kauçuk tekerlek seriye dayanıklılık, sağlam tutuş ve kavramada daha iyi bir his sağlıyor. Serideki tüm ürünler RGB olarak tasarlanmış, arka aydınlatma sistemi 15 bölgeden oluşmakta ve 16.8 Milyon renk ayrı ayrı ayarlanabilme seçeneğine sahip. RGB ışık kütüphanesinde bulunan çeşitli modlar ile farklı ışıklandırma konfigürasyonları arasından seçim yapılabiliyor. W70 Max de diğer seri ürünlerinden farklı olarak ekstra ateş tekerleği (3 silah modu kontrolü) ve 6 farklı hassasiyet arasında geçiş yapılabilen kontrol tuşu bulunuyor.

Bloody W70 Max
Bloody W70 Max

Tabii ki W Serisi ürünlerde de tüm Bloody ürünlerinde bulunan “gizli silah “ Bloody yazılımı bulunuyor. Bloody yazılımı sayesinde silah ayarı, 6 keskin nişancı ayarı, karmaşık komutlar tek bir tuşla oyun deneyimine fark katacak birçok farklı özellik sunmakta.

Bloody W serisi ürünler Multimedya Bilgisayar AŞ güvencesiyle satışa sunuldu.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.