Anasayfa Haber Samsung, Üç Çıkışlı Hızlı Şarj Aleti Üzerinde Çalışıyor

Samsung, Üç Çıkışlı Hızlı Şarj Aleti Üzerinde Çalışıyor

Samsung EP-T6530 şarj aleti

EP-T6530 kod adlı şarj cihazı, aynı anda 3 farklı cihazı şarj etmenize yarayacak.

Samsung; akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve giyilebilir cihazlar için çeşit çeşit şarj cihazı satan bir marka. Bu şarj cihazları arasında kablosuz şarj cihazları da yer alıyor. Ancak şirket yeni bir ürünle, daha öncekilerden farklı bir stile odaklanmış.

Yakın zamanda yayınlanan bazı raporlar, Güney Koreli devin EP-T6530 kod adlı bir şarj aleti üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Bu cihaz, üzerinde toplam 3 adet çıkış bulunduruyor. Yani aynı anda 3 farklı cihazı şarj etmeniz mümkün.

Samsung EP-T6530 şarj aleti

Şarj aletinin üzerinde 1 adet USB Type-C 65W, 1 adet Type-C 25W ve 1 adet Type-A 15W çıkış bulunuyor. Samsung cihazı resmi olarak duyurmasa da, ürünün bazı perakende web sitelerinde satışa çıkması, birçok bilgiyi doğruladı.

Cihazın 3 ayrı cihazı aynı anda şarj edebildiğinden bahsetmiştik. Cihaz 65W olarak lanse edilse de 3 ayrı çıkışın toplamı 105W yapıyor. Ancak bu değeri 3 ayrı cihazı aynı anda şarj ederken koruyabildiği ile ilgili bir bilgi yok. Yani 3 portun da dolu olması durumunda güç değerleri değişkenlik gösteriyor olabilir.

Son olarak yeni hızlı şarj aletinin Galaxy S22 serisiyle birlikte piyasaya sürülebileceğini belirtelim.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.