Anasayfa Haber OPPO Enco Free 2i ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

OPPO Enco Free 2i ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

OPPO Enco Free 2i, 25 Kasım’da piyasaya sürülecek.

OPPO Reno 7 serisi tasarımlarının ortaya çıkmasının ardından, şirketin bir de kablosuz kulakiçi bir kulaklık üzerinde çalıştığı ve kulaklığı Reno 7 serisi ile aynı gün piyasaya süreceği ortaya çıktı. Şirket, OPPO Enco Free 2i adlı yeni bir çift kablosuz stereo kulakiçi kulaklığı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin resmi Weibo sayfasında bahsedilen kulaklıkların, bu yıl Ekim ayında tanıtılan OPPO Enco Free 2 TWS kulakiçi kulaklıkların en son versiyonu olması bekleniyor.

OPPO’nun üzerinde çalıştığı Enco Free 2i TWS kulaklığın detayları Giznext tarafından ortaya çıkarılmış. Buna göre kulaklıklar, oval şekilli bir kasanın içerisinde konumlandırılmış şekilde kullanıcılara gönderilecek. Kulaklık ile birlikte, bir USB Type-C kablosu ve ekstra bir kulak ucu seti de kullanıcılara gönderilecek. Ayrıca kulaklıklar, sportif görünen bir gövde tasarımına da sahip olacak.

OPPOEncoFree2i

Giznext tarafından ortaya çıkan görüntüler aracılığıyla, yeni kablosuz kulaklığın beyaz renge sahip olacağını söyleyebiliyoruz. Ancak şirketi, yeni kulaklıkları için farklı bir renk seçeneği sunup sunmayacağı henüz belli değil. Enco Free 2i TWS kulaklıklar, piyasada bulunan uygun fiyatlı TWS kulaklıkların çoğunda bulunabilecek modern teknolojilere sahip olacak. Yaklaşan kulaklıklar, kablosuz bağlantı için Bluetooth v5.0 özelliğini kullanıyor. Uyumluluk söz konusu olduğunda ise kulaklıkların; akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve PC’ler ile eşleşebileceğini söyleyebiliyoruz.

Ayrıca yeni kulaklıkların 10m bağlantı mesafesine sahip olacağı belirtilmiş. Bunun yanı sıra kulaklıklar, 20Hz-20KHz frekans aralığını da sunuyor olacak. Kulaklıkların sürücü detayları ise henüz paylaşılmadı. Bunun yanı sıra Enco Free 2i TWS kulaklıklar, 5W şarj hızını destekleyecek.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü Son Sınıf Öğrencisi