Anasayfa Haber Bülten Yılın En “Şahane” Fırsatları MediaMarkt’ta Başladı

Yılın En “Şahane” Fırsatları MediaMarkt’ta Başladı

mediamarkt şahane cuma

Türkiye’nin tüketici tarafından en çok tercih edilen teknoloji perakendecisi MediaMarkt, beklenen Şahane Cuma fırsatlarını bugün başlatıyor. Pazar gününe kadar devam edecek ve MediaMarkt mağazalarıyla mediamarkt.com.tr ve mobil uygulamada geçerli olacak kampanya kapsamında binlerce üründe şahane fırsatlar düzenlenecek.

Yılın neredeyse tamamında çeşitli indirim ve fırsatlar gerçekleştiren MediaMarkt, şahane fırsatlar düzenlediği Kasım ayını, “Şahane Cuma” kampanyası ile taçlandırmaya hazırlanıyor. Buna göre bugün başlayan ve 28 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek Şahane Cuma fırsatları kapsamında akıllı telefonlardan kulaklıklara, bilgisayarlardan tabletlere veya elektrikli ev aletlerine kadar bir sürü kategoriden binlerce üründe şahane fırsatlar düzenlenecek.

Elektronik alışverişin uzmanı MediaMarkt’ın bugün başlattığı Şahane Cuma kampanyasında dikkat çeken bazı ürünler ve fiyatları şöyle:

  • HUAWEI MATEBOOK D15/I5 dizüstü bilgisayar 6.699 TL
  • GALAXY A52 128 GB akıllı telefon 4.299 TL
  • OPPO A74 128 GB akıllı telefon 3.299 TL
  • GALAXY TAB A7 tablet 1.049 TL
  • Logitech G G203 LIGHTSYNC oyuncu mouse’u 159 TL
2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.