Anasayfa Haber Galaxy Unpacked 2022 Tarihi Ortaya Çıktı

Galaxy Unpacked 2022 Tarihi Ortaya Çıktı

Galaxy Unpacked 2022 Tarihi

Samsung, Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinin tarihine karar vermiş olabilir. Son iddialara göre, 8 Şubat tarihinde merakla beklenen Galaxy S22 ailesi de dahil olmak üzere birçok ürün tanıtılacak.

Ddaily‘nin haberine göre, Galaxy Unpacked 2022 8 Şubat’ta sona erdikten sonra, ön siparişler hemen 9 Şubat’ta başlayacak. Kısa bir süre sonra da Samsung’un MWC 2022’de boy göstermesi bekleniyor ancak bu etkinlikte şirketin yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisinden bahsetmek yerine Galaxy ekosistemine odaklanacağı tahmin ediliyor.

Haberde ayrıca bir Samsung Electronics yetkilisinin Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinin ne zaman başlayacağına dair şunları söylediği belirtilmiş: “8 Şubat’ta yapılacak etkinliği onayladık ve Ocak ayının sonuna kadar davetiye gönderme zamanlamasını tartışıyoruz. Piyasaya sürülmemiş ürünler hakkında teyit veremiyoruz.”

Galaxy S22 serisinin satışlarının 24 Şubat’ta başlaması bekleniyor ve üç modelden birini ön sipariş verenlerin, Galaxy Buds da dahil olmak üzere bazı hediyelere hak kazanacağı ifade ediliyor. Seçtiğiniz modele bağlı olarak Samsung’un daha fazla üst seviye ücretsiz ürün sunup sunmayacağı ise belli değil.

Samsung’un resmi olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra’yı piyasaya sürmesi bekleniyor. Bahsi geçen modeller için özel olarak tasarlanmış aksesuarlar da Galaxy Unpacked 2022 sırasında görücüye çıkabilir.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.