Anasayfa Haber Motorola Razr 3 Özellikleri Sızdırıldı

Motorola Razr 3 Özellikleri Sızdırıldı

Motorola Razr 3

Geçtiğimiz ay bir Lenovo (Motorola’nın sahibi) yöneticisi, sosyal medya platformu Weibo üzerinden paylaşım yaparak şirketin yeni katlanabilir telefonu Motorola Razr 3 üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Şimdi ise yeni katlanabilir Motorola Razr modelinin bazı özellikleri sızdırıldı.

İlk olarak katlanabilir akıllı telefonun Snapdragon 8 Gen 1 yonga setiyle birlikte geleceği söyleniyor. İlk iki katlanabilir Motorola Razr modelinin Qualcomm’un 7 serisinden bir yonga setine sahip olduklarını göz önünde bulunduracak olursak, katlanabilir Razr serisinin bir ilk kez uygun bir amiral gemisi yonga setine sahip olacağını söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra GSM Arena’nın paylaştığı habere göre, Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonu 6, 8 ve 12 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. Benzer şekilde depolama alanı için de kullanıcılara üç farklı seçenek sunulacak: 128, 256 ve 512 GB.

Ayrıca Motorola Razr 3’ün 120 Hz yenileme hızına sahip Full HD+ AMOLED ekrana ve arka kapağında ikincil bir ekrana (henüz özellikleri bilinmiyor) sahip olacağı belirtilmiş. Bununla birlikte Android 12 işletim sistemi barındıracağı söylenen telefonda, NFC ve UWB desteği de bulunacağı iddia ediliyor.

Bu sızıntıyı paylaşan kaynakların belirttiklerine göre, Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonu, en azından Çin, Avrupa ve Kuzey Amerika’da piyasaya sürülecek. Motorola Razr 3 hakkındaki sızıntı bilgileri daha sık duymaya başladığımıza göre, ilerleyen günlerde telefonla ilgili daha fazla bilginin geleceğine de kesin gözüyle bakabiliriz.