Anasayfa Haber Yayıncılar İçin Logitech Litra Glow Duyuruldu

Yayıncılar İçin Logitech Litra Glow Duyuruldu

Logitech Litra Glow

Logitech tarafından Logitech for Creators markası altında yayıncılar için Litra Glow adlı yeni bir aydınlatma cihazı piyasaya sürüldü. Ürünün tüm cilt tonlarında doğal, parlak bir görünüm sağlayabildiğinin altı çiziliyor.

Litra Glow, gözlere zarar vermeyen ve tüm gün yayın için parlama yapmayan bir ışık sunuyor. Ayrıca Logitech’in sinematik renk doğruluğu vaat eden ve yayıncıların daha iyi görünmesini amaçlayan yumuşak, hoş bir ışık sağlayan TrueSoft teknolojisi de var.

Logitech, Litra Glow’u tak ve çalıştır olacak şekilde tasarladı ve yayıncılar, farklı parlaklık ve renk sıcaklığına sahip beş ön ayar arasından seçim yapabilecek. Yayıncılar ayarları daha fazla özelleştirmek isterlerse, bu ayarları kendi başlarına da düzenleyebilecek. Hatta yayıncıların ön ayarlarını oluşturmak ve bunları bir Logitech G klavye veya fare üzerindeki G Tuşlarına atamak için bunu Logitech’in G HUB yazılımına da bağlayabilmesi mümkün.

Litra Glow, bu ay piyasaya sürüldüğünde ayarlanabilir yüksekliği, eğimi ve dönüşü olan bir monitör montajı ile birlikte gelecek. Ürün, 60 dolar fiyat etiketi taşıyor.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.