Anasayfa Haber Samsung Galaxy Tab S8 Serisinin Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Tab S8 Serisinin Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Tab S8

Samsung Galaxy Tab S8 serisi için bir duyuru tarihi belirlememiş olsa da, regülasyon kurumlarındaki belgelerden sızdırılan bazı canlı görüntüler, cihazın çıkış tarihinin hızla yaklaştığına işaret ediyor. Bu son derece düşük çözünürlüklü görüntülerde, seride yer alacak olan üç cihaz da (Galaxy Tab S8, S8+ ve S8 Ultra) yer almış.

GSM Arena’nın haberine göre sızdırılan bu canlı görüntüler, cihazların boyutları dışında pek bir şey ortaya koymuyor, ancak daha önce de söylediğimiz gibi tabletler sertifikasyon sürecinden geçtiği için çıkış tarihleri oldukça yakın olabilir. Seriyle ilgili bir başka önemli gelişme de şu: Aynı FCC ID’ye sahip ekran kalemi Galaxy Tab S8’in regülasyon sürecinden geçtiği için, büyük bir ihtimalle Galaxy Tab S7 nesliyle uyumlu bir S-Pen ile birlikte gelecek.

Samsung Galaxy Tab S8

Şimdiye kadarki söylentilerin işaret ettiği gibi, Galaxy Tab S8, 11 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak. Galaxy Tab S8+ 12 inç boyutunda bir ekran paneline sahip olacakken, Galaxy Tab S8 Ultra ise 14,6 inçlik bir ekranla birlikte gelecek. Ayrıca Ultra modeli, çentikli bir ekrana sahip olacak.

Son olarak Samsung Galaxy Tab S8 serisindeki her üç modelin de Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti barındıracağını belirtelim.