Anasayfa Haber Nubia Red Magic 7 Fotoğrafları TENAA’da Gözüktü

Nubia Red Magic 7 Fotoğrafları TENAA’da Gözüktü

Nubia Red Magic 7

Geçtiğimiz günlerde özellikleri ortaya çıkan ve Geekbench testinde görülen Nubia’nın yeni oyun telefonu Nubia Red Magic 7’nin şimdi de TENAA’da fotoğrafları ortaya çıktı. Bu fotoğraflar, yeni Nubia Red Magic 7 oyun telefonunda tasarım anlamında yapılan değişiklikleri gözler önüne serdi.

GSM Arena’nın paylaştığı fotoğraflara göre, Nubia, oyun telefonunun dikey kamera tasarımını, omuz sensörü tetikleyicilerini ve agresif oyun görünümünü koruyor gibi görünüyor. Ancak fotoğraflarda hava giriş deliğinin telefonun yan tarafından arka paneline taşındığı görülüyor.

Nubia Red Magic 7

Bununla birlikte ön kamera sol üst tarafa yerleştirilmiş. Önceki modeldekine benzer olarak çentik veya delik olmayacak bir şekilde tam çerçevenin üzerine monte edilmiş gibi görünüyor. Ayrıca güç tuşu sağ tarafta bulunurken Red Magic serisinde bir temel olan oyun modu kaydırıcısı, ses seviyesi düğmesinin üzerinde ve hala sol tarafta yer alıyor.

Bir önceki modele kıyasla Nubia Red Magic 7’de yapılan bir diğer büyük değişiklik ise soğutma çözümüdür. Yeniden konumlandırılan havalandırma deliği, kasanın altında büyük değişiklikler olduğuna işaret ediyor. Ve bu yeni soğutma çözümüyle birlikte, yeni oyun telefonunun daha da iyi sürdürülebilir bir performans sağlaması bekleniyor.

Nubia Red Magic 7

Red Magic 6S Pro, piyasaya sürülmesinden bu yana performans testi listelerini domine etti. Buna paralel olarak ZTE Nubia Red Magic 7 oyun telefonunun da Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile birlikte bir kez daha en iyi oyun telefonları arasında yer alması pek de sürpriz olmayacaktır.