Anasayfa Haber Relicta Ücretsiz Oldu

Relicta Ücretsiz Oldu

Relicta Epic Games
Relicta Epic Games

4 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanan Relicta, Epic Games ve Steam üzerinde ücretli olarak sunuluyor. Fakat bugün akşam sunulan fırsatla birlikte mağazada ücretli satılmasına karşın Epic Games mağazasında bir hafta süreyle ücretsiz olacak. Ravenscourt tarafından yayınlanan yapım aksiyon, bağımsız yapımcı ve macera kategorilerinde boy gösteriyor. Öte yandan oyunun özeti ise şöyle aktarılıyor:

Relicta, Chandra Üssü’nün sırlarını açığa çıkarmak için manyetizma ile yer çekimini yaratıcıbir şekilde bir araya getirmen gereken birinci şahıs, fizik temelli bir bulmaca oyunudur.

Relicta fiyatı ne kadar?

Birden fazla yerel fiyatlandırması bulunan oyun Steam üzerinde 88.99 TL’den satılıyor. Ancak Epic üzerinde göz attığımızda ise 31 TL fiyatı olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda 20 Ocak 19.00 – 27 Ocak 18.59 tarihleri arasında ise tamamıyla ücretsiz olacağını ifade edelim. Aynı zamanda aşağıda sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Core i3 / Athlon 64 X2 6400
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5770
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Oyunun mağaza sayfasına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

13 Kasım 2016 tarihinde ilk yazısını yayımlayan yazar, 26 Ekim 2020 tarihinde Technopat ailesine katıldı. Makale yazmaya çalışmakla birlikte nadiren haberlere de yönelebiliyor. Uzunca süre Technopat'ta kalmayı amaçlayan Cevat Emre, makaleler sayesinde her gün gelişiyor ve sizlere yeni konularda çözümler sunmayı amaçlıyor.