Anasayfa Haber Microsoft Surface Laptop Studio, Avrupa ve Birleşik Krallık’ta Kullanıma Sunuldu

Microsoft Surface Laptop Studio, Avrupa ve Birleşik Krallık’ta Kullanıma Sunuldu

Surface Laptop Studio
Surface Laptop Studio

Microsoft Surface Laptop Studio Kuzey Amerika’dan küresel pazara geçiş yaptı. Model hem Avrupa hem de Birleşik Krallık‘ta satışa sunuldu.

Surface Laptop Studio, 2021’de Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü. Önceki sürümden biraz iyileştirme ile farklı bir form faktörü ve ekran çözünürlüğü olmasına rağmen Surface Book 3’ün halefi olarak görülüyor. Surface Laptop Studio, 120Hz ekran yenileme hızına karşın, temel model bazı oyunlarda yetersiz olabilecek GPU’ya sahip.

Öte yandan Surface Laptop Studio’nun daha yüksek model varyantı GeForce RTX 3050 Ti GPU ile gelecek. Intel Core i7-11370H işlemci ve 102 W şarj cihazı ile desteklenecek. Bu varyant önceki modele göre 80 gram daha ağır olacak.

Microsoft Surface Laptop Studio
Microsoft Surface Laptop Studio

Microsoft, 22 Şubat’tan itibaren tüm varyantları göndermeye başlayacak. Ayrıca, ürünü ön sipariş eden alıcılara ücretsiz bir Surface Slim Pen 2 verilecek.

13 Kasım 2016 tarihinde ilk yazısını yayımlayan yazar, 26 Ekim 2020 tarihinde Technopat ailesine katıldı. Makale yazmaya çalışmakla birlikte nadiren haberlere de yönelebiliyor. Uzunca süre Technopat'ta kalmayı amaçlayan Cevat Emre, makaleler sayesinde her gün gelişiyor ve sizlere yeni konularda çözümler sunmayı amaçlıyor.