Anasayfa Haber Ghostwire: Tokyo Destekli NVIDIA 512.15 Sürücü Çıktı

Ghostwire: Tokyo Destekli NVIDIA 512.15 Sürücü Çıktı

NVIDIA 512.15 WHQL

NVIDIA tarafından Ghostwire: Tokyo and Tiny Tina’s Wonderlands için destek sunan ve daha fazla oyuna DLAA desteği getiren NVIDIA 512.15 WHQL sürücüsü yayınlandı.

Bethesda Softworks’ün yayınladığı Ghostwire: Tokyo, 25 Mart tarihinde çıkış yapacak. Bu sürücü ise oyunu oynayacak herkes için öneriliyor. Oyun, daha iyi performans için DLSS desteğinin yanı sıra ışın izlemeli yansımalar ve gölgeler sunuyor. Gearbox’ın Borderlands teması üzerine kurulu Tiny Tina’s Wonderlands oyunu da aynı tarihte çıkıyor. NVIDIA, oyun için herhangi bir özel iyileştirme detaylandırmamış olsa da sürücünün oyunu oynamadan önce kurulması önerilmiş.

Bu arada Chorus, Jurassic World Evolution 2 ve No Man’s Sky kareler üzerinde gelişmiş görüntü kalitesi isteyenler için NVIDIA Derin Öğrenme Kenar Yumuşatma (DLAA) adlı yapay zeka tabanlı teknolojisini artık destekliyor. G-Sync uyumlu oyun monitörleri listesi de bu sürücü ile 11 adet genişletilmiş durumda. Test edilmiş ve onaylanmış monitörlere ise bu adresten bakabilirsiniz.

NVIDIA 512.15 sürücüsünü GeForce Experience uygulaması veya NVIDIA web sitesi üzerinden hemen indirebilirsiniz.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.