Anasayfa Haber Bülten GeForce NOW, Arçelik TV’lere Geliyor

GeForce NOW, Arçelik TV’lere Geliyor

Görüntüleme teknolojilerinin ulaştığı son noktayı tüketicilere sunmayı amaçlyana Arçelik, NVIDIA GeForce NOW servisini Türkiye’deki oyuncularla buluşturan oyun platformu GAME+ ile iş birliği yaptı.

Yeni Arçelik Imperium 9 Serisi TV’lerde yer alan NVIDIA GeForce NOW sayesinde oyun tutkunları, oyunları indirmeye veya güncellemeye gerek kalmadan ‘play/oynat’ tuşuna bastığı anda oynatabiliyor. NVIDIA RTX (Ray Tracing) teknolojisi başarılı bir oyun deneyimi ve görselliği sunarken, oyuncuları konsol veya bilgisayar alma maliyetinden de kurtarıyor. Arçelik TV’lerdeki renk geliştirme teknolojisi (WCG) ve akıcı görüntü performansı (MEMC) sayesinde oyun severler oyun deneyimini iyileştirebiliyor. Ayrıca yeni Arçelik Imperium 9 serisi 55’’ ve 65’’ TV’ler lansmana özel indirime ek 3 aylık GeForce NOW premium üyelik ve ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyunu hediye ediyor.

Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle tüketicilerinin hayatında fark yaratan Arçelik, NVIDIA GFN servisini Türkiye’deki oyuncularla buluşturan oyun platformu GAME+’la iş birliğine gitti. Markayla iş birliği yapan Arçelik, yeni Arçelik Imperium 9 serisi 55’’ ve 65’’ TV’lerde lansmana özel indirim yaparken, aynı zamanda 3 aylık GeForce NOW premium üyeliği ve ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyunu ile oyun tutkunlarının dikkatini çekiyor.

Bunun yanı sıra UHD çözünürlük, HDR 10+, Dolby Vision gibi teknolojiler ile seyir keyfini arttıran Arçelik Imperium 9 Serisi TV’ler, Dolby Atmos ve ELAC gibi ses çözümleri ile de çok boyutlu güçlü bir akustik ses deneyimi yaşatıyor.

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.