Anasayfa Haber Bülten vivo, Türkiye Fabrikasının 1. Yılına Özel Kampanya Düzenliyor

vivo, Türkiye Fabrikasının 1. Yılına Özel Kampanya Düzenliyor

vivo türkiye fabrikası 1. yılına özel kampanya

vivo’nun Çin, Hindistan, Endonezya, Pakistan ve Bangladeş’te bulunan 6 adet üretim merkezinden sonra 2021 yılında kurulan ve uluslararası 7 üretim merkezinden biri olan Gebze Fabrikası, başarılarla dolu geçirdiği ilk yılını kutluyor. Uluslararası 10 AR-GE merkezi bulunan ve ekosisteme kazandırdığı ilk çerçevesiz akıllı telefon, ekran içi parmak izi okuyucu, ilk Hi-Fi gömülü yonga seti ve en ince akıllı telefon rekoru gibi birçok gelişmeye imza atan vivo, üretimini Gebze’de bulunan fabrikasında gerçekleştirilen giriş segmentte bulunan Y serisi ürünlerini herkes için ulaşılabilir kılıyor.

Evde, işte veya oyun oyarken başarılı bir deneyim sunmaya odaklanan Y serisi, güçlü pil, gelişmiş kamera, genişletilmiş RAM özelliği, tasarımı ve donatılmış özellikleri ile dikkat çekiyor.

Yıllık beş milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip olan fabrika, sağladığı istihdamla da ülke ekonomisine katkı sağlayarak Türkiye’ye inancını ve desteğini her zaman vurguluyor.

İlk yıl içerisinde “yerli üretim” ibaresiyle giriş segmentindeki tüm cihazların üretimi ile başlayan bu yolculuğu yıldönümünde ekosisteme kattığı yenilikleri ve başarılarıyla taçlandırmaya çalışan vivo, bu özel günü Türkiye’de büyümesine destek vererek onu yalnız bırakmayan tüm vivo severler ile kutluyor.

31 Mayıs’a kadar vivo ailesinin bir parçası olmak isteyen kullanıcıları, tüm yetkili online satış kanallarındaki, operatörler ve teknoloji mağazalarındaki, Y serisi akıllı telefon alışverişlerinde 1. Yıla özel kaçırılmayacak fiyatlar ve özel kampanyalar bekliyor.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.