Anasayfa Haber Amazon’da Haftanın İndirimli Ürünleri ve Fırsatları

Amazon’da Haftanın İndirimli Ürünleri ve Fırsatları

Amazon.com.tr Logo

Amazon.com.tr’nin düzenlediği kampanyaları okurlarımıza duyurmaya devam ediyoruz. Şirket her hafta olduğu gibi bu hafta da kampanyalarına devam ediyor. Biz de her zaman olduğu gibi sizlerin ilgisini çekebilecek kategorilerdeki fırsatları derliyoruz.

Haftanın fırsatları

Ayrıca bu ürünlerin haricinde Çok Satanlar listesinde de çeşitli fırsatlara ulaşabilir ya da doğrudan Elektronik Fırsatları sayfasına göz atabilirsiniz.

Amazon Prime fırsatları

Amazon Prime üyeleri, kolay ve hesaplı alışveriş ile tasarruf ediyor. Prime, üyelerine en popüler markaların ürünlerinde günlük özel fırsatlara erişim, yalnızca Prime üyelerinin yararlanabileceği indirimler ve daha pek çok özel fırsat sunuyor. Prime üyeleri aynı zamanda Amazon Süper ile yüz binlerce seçili üründe 10 ila 20 arası ürüne yüzde 10 indirim fırsatından yararlanıyor.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.