Anasayfa Haber Bülten Cooler Master, HAF 700 EVO Kasasını Piyasaya Sürüyor

Cooler Master, HAF 700 EVO Kasasını Piyasaya Sürüyor

Cooler Master HAF 700 EVO

2008 yılında oluşturulan Cooler Master’ın HAF serisi, PC DIY tarihinde bugüne kadar piyasadaki en sevilen kasalardan biri olarak damgasını vurdu. Yüksek uyumluluğu ve performans odaklı tasarımıyla tanınan HAF serisi, uzun bir aradan sonra geleceğe göz atarak geri dönüyor.

HAF 700 EVO, köklerine sadık kalarak, stok konfigürasyonunda optimum hava akışı için dikkatlice tasarlanmıştır ve sistemlerin ek soğutma bileşenleri gerektirmeden hızlı ve sorunsuz çalışmasına olanak tanır. Birinci nesil HAF modellerinin ünlü soğutma tasarımı korundu ve birden fazla kurulum alanı ile on sekiz 120 mm fana veya 480 mm’ye kadar radyatöre ev sahipliği yapacak şekilde genişletildi. Geniş iç yapısı, çeşitli konfigürasyonlarda sabit diskler için geniş bir boşluk bırakarak, SSI-EEB anakartlarının ve piyasadaki en büyük grafik kartlarının kurulumuna izin verir.

Birinci nesil HAF kasalarıyla karşılaştırıldığında, HAF 700 EVO, kullanıcıların PC DIY’in keyfini gerçekten takdir edebilmeleri ve kendilerini tamamen kaptırabilmeleri için genel kullanıcı deneyimini geliştirmeye daha fazla odaklanıyor. Temperli camdan üretilen ön hat, verimli soğutma sağlarken yeni nesil estetik sunar. Her HAF 700 EVO, yerleşik bir LCD asistanı ile birlikte gelir: Iris, gerçek zamanlı sistem izlemenin yanı sıra fütüristik bir profil sunar, böylece kullanıcılar yapılarını sistemlerinin ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir ve değiştirebilir.

Cooler Master HAF 700 EVO kasa

Gelişen Kasa Standartları

Değişen seviyelerde aletsiz tasarımın yaygınlaştığı PC DIY çağında doğan HAF 700 EVO, gerçekten aletsiz bir kasa olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlayarak diğerlerinin üzerine çıkıyor. Patent bekleyen birkaç tasarımla yükseltilen HAF 700 EVO, çok işlevli braketlerin, PSU’nun ve hatta GPU’nun tümünün yalnızca çıplak ellerle tamamen kurulmasına izin vererek, zahmetsiz kurulum ve yükseltilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlar. Dışarıdan, temperli ön cam hat ve İris LCD merkez parçası, görsel uyarım ve meraklıların kendilerini ifade etmelerini keşfetme fırsatı sunar. Kullanılan Gen2 ARGB teknolojisi ile her bir LED bağımsız olarak kontrol edilebilir ve Iris, sistem istatistiklerini gösterecek şekilde ayarlanabilir veya kişisel fotoğraflar veya videolar ile tamamen özelleştirilebilir.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.