Anasayfa Haber Amazon Gaming Week Kampanyasında Öne Çıkan Ürünler

Amazon Gaming Week Kampanyasında Öne Çıkan Ürünler

amazon gaming week

Amazon Türkiye‘nin oyun severlerin yüzlerini güldürecek Gaming Week indirimleri ve fırsatları başladı. 6 – 14 Haziran arasında devam edecek kampanya kapsamında bilgisayar bileşenleri ve oyunculara yönelik ürünlerinin dahil olduğu yüzlerce ürün avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Biz de kampanya kapsamında ilginizi çekebilecek kategori ve ürünleri sizler için derledik.

Gaming Week öne çıkan ürünler

Prime ayrıcalıklarından faydalanın

Prime üyeleri satın alacakları ürünlerde her zaman olduğu gibi bedava ve hızlı kargo seçeneklerinden yararlanırken, Prime Gaming ile Haziran ayında Far Cry 4, Escape from Monkey Island, Astrologaster, Across the Grooves, Calico ve WRC 8 FIA World Rally oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek. Prime üyeleri Prime Gaming ile önümüzdeki birkaç ay boyunca dönemsel olarak Pokémon GO’da Poké Topları, Maksimum Canlandırma ve daha fazlasını içeren bonus ürün paketlerine de sahip olabilecek.

Gaming Week fırsatlarından hemen yararlanmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.