Anasayfa Haber FIFA 2022, EA Play ve Xbox Game Pass’e Geliyor

FIFA 2022, EA Play ve Xbox Game Pass’e Geliyor

FIFA 2022 EA Play ve Xbox Game Pass

EA Games oyunları piyasaya sürüldükten bir süre sonra EA Play kütüphanesine dahil oluyor. Bu doğrultuda da geçmişte Battlefield, Need For Speed ve Sims gibi birçok popüler serinin oyunu EA Play kütüphanesine eklenmişti. EA Play’e gelecek olan yeni oyunlar da oyuncular tarafından merak edilirken, kısa süre önce EA Games özellikle FIFA hayranlarını sevindirecek bir duyuruya imza attı.

Yayınca firma açıklamasıyla beraber FIFA 2022’nin EA Play ve Xbox Game Pass’e geleceğini duyurdu. Peki, FIFA 2022 EA Play ve Xbox Game Pass kütüphanesine ne zaman eklenecek?

FIFA 2022 EA Play ve Game Pass’e ne zaman geliyor?

Kısa süre önce EA Play’in resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan yayıncı firma, FIFA 22’nin 23 Haziran 2022 tarihinde EA Play’e ve Game Pass’e ekleneceğini müjdeledi.

Hatırlayacağınız üzere FIFA 22 geride bıraktığımız aylarda PS Plus kütüphanesine eklenmişti. Bugün yapılan açıklamayla birlikte popüler futbol oyununun Xbox Game Pass’e ve EA Play’e geleceği de resmiyet kazanmış oldu.

FIFA 22 Sistem Gereksinimleri Neler?

Önümüzdeki günlerde Xbox Game Pass ve EA Play kütüphanesine dahil olacağı açıklanan oyunun sistem gereksinimleri de şu şekilde:

İşletim Sistemi Windows 10 – 64 bit
İşlemci Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz veya AMD Athlon X4 880K @ 4GHz
RAM 8 GB
Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB veya AMD Radeon HD 7850 2 GB
Depolama 50 GB
Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.