Anasayfa Video TP-Link Omada Gigabit VPN Router İncelemesi

TP-Link Omada Gigabit VPN Router İncelemesi

TP-Link Omada Gigabit VPN Router

TP-Link markasının Omada ürün ailesinden ER605 kodlu Gigabit VPN router cihazını yakından inceliyoruz.

TP-Link Omada Gigabit VPN Router (yönlendirici) ilk bakışta göze çok küçük bir cihaz gibi gelebilir. Ancak bu ufacık kutunun içindeki teknoloji, kurumsal seviyedeki ağları tek bir noktadan yönetebilmenize imkan tanıyacak kadar gelişmiş.

ER605 aslında Omada ürün ailesinin sadece bir üyesi, ancak yapabildikleri cidden etkileyici. Üzerindeki bağlantı portlarının hepsi Gigabit destekliyor ve bu sayede yüksek hızlı yerel ağları VPN tünelleriyle birbirine bağlayabiliyor.

TP-Link Omada Gigabit VPN Router

İçerdiği gelişmiş güvenlik teknolojileri sayesinde kurumsal IT yöneticilerine birden fazla yerel ağa uzaktan hükmetme, güvenliklerini sağlama, trafikleri denetleme gibi üst seviye imkanlar sunuyor. Videomuzda detaylı olarak inceledik, iyi seyirler.

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...