Anasayfa Haber Disney+ Day Kapsamında Hangi İçerikler Yayınlanacak?

Disney+ Day Kapsamında Hangi İçerikler Yayınlanacak?

disney+ day içerikleri

Disney+, herkesi özel bir indirim teklifiyle Disney+ topluluğuna katılmaya davet ediyor. 19 Eylül’e kadar platforma ilk kez üye olacaklar ve üyeliklerini yenilemek isteyenler 23,99 TL karşılığında bir ay için Disney+ üyeliği satın alabilecek.

disney+ day indirim üye ol
Teklif için görsele tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Disney+ üyeleri, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve Star’ın uluslararası pazarlarda yayınladığı yepyeni içeriklerden yararlanmaya başlayacak.

1 aylık indirim avantajının yanı sıra, bu süreçte prömiyerlerini izleyeceğimiz yeni yapımların bazıları şöyle:

Pinokyo

Oscar ödüllü Robert Zemeckis’in yönetmenliğini yaptığı canlı aksiyon filminde gerçek bir çocuk olmak için heyecan verici bir maceraya atılan tahta bir kuklanın sevilen hikayesi yeniden aktarılıyor.

She-Hulk: Attorney at Law

Marvel Stüdyoları yapımı ‘She-Hulk: Attorney at Law’ dizisinde, 30’lu yaşlarında bir bekar olarak hayatın karmaşasıyla mücadele eden ve ‘süper insan’ odaklı adli davalarda uzmanlaşmış bir avukat olan Jennifer Walters (Tatiana Maslany) aynı zamanda 2 metre boyunda süper güçleri olan yeşil bir hulk’tır. She-Hulk: Attorney at Law, her Perşembe yeni bölümle yayında olacak.

Obi-Wan Kenobi: A Jedi’s Return

Daha önce hiç görülmemiş kamera arkası görüntüleri, renkli kişisel hikayeleriyle “Obi-Wan Kenobi: A Jedi’s Return”, Lucasfilm’in Disney+ için hazırladığı orijinal dizi “Obi-Wan Kenobi”nin yapım sürecini gözler önüne seriyor.

Arabalar Yollarda

Dizi, Şimşek McQueen ve en iyi arkadaşı Mater’in, Mater’in kız kardeşiyle ile bir araya gelmek üzere Radiator Springs’ten doğuya doğru çıktıkları ülkeler arası yolculuğu konu alıyor.

Büyümek!

Brie Larson ve Culture House tarafından hazırlanan “Büyümek!”, mücadele dolu 10 farklı ‘reşit olma’ hikayesi üzerinden gençliğin zorluklarını, zaferlerini ve karmaşıklığını anlatan yenilikçi, karma bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Bertie Gregory ile Epik Maceralar

Yeni nesil maceracıların ve doğa tarihi film yapımcılarının yüzü olan 29 yaşındaki National Geographic Kaşifi Bertie Gregory, izleyicileri vahşi dünyamızın en mükemmel ve bilinmezlerle dolu köşelerine doğru heyecan verici destansı yolculuklara çıkarıyor.

Welcome to the Club

Prenses olmaya kararlı olan Lisa Simpson, aslında kötü olmanın daha eğlenceli olabileceğini öğrenince şaşırır.

Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

“Thor: Love and Thunder” filminin yaratılışının ardındaki sırları gözler önüne seren yapımda Taika Waititi, Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale ve Tessa Thompson gibi isimler ekrana geliyor.

disney+ day indirimli üyelik
Teklif için görsele tıklayabilirsiniz.
2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.