Anasayfa Haber Netflix ve Ubisoft, Mobil Oyunlar İçin İş Birliği Yaptı

Netflix ve Ubisoft, Mobil Oyunlar İçin İş Birliği Yaptı

netflix ubisoft

Netflix, mobil oyun konusundaki hedeflerini tutturamasa da bu alanda çalışmalarını sürdürüyor. Ubisoft Forward 2022 etkinliği sırasında Netflix ve Ubisoft üç özel mobil oyun üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Bunlardan ilki Ocak 2023’te piyasaya sürülecek yeni bir Valiant Hearts oyunu olacak. Valiant Hearts: The Great War’ın devamı olacak olan ve yeni bir hikaye sunacak oyun orijinal çekirdek ekip tarafından yönetilecek.

Bir diğer oyun ise Hack ‘n’ Slash aksiyon oyununa dayalı olacak ve aynı zamanda roguelike’lardan ilham alacak bir Mighty Quest oyunu olacak. Bu oyun ise 2023’te, daha sonra piyasaya sürülecek.

Üçüncü olarak bir Assassin’s Creed oyunu gelecek. Öte yandan Ubisoft ile Netflix bununla ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Hatta Netflix oyuna bağlanabilecek bir canlı aksiyon TV şovu üzerinde çalışıyor.

Netflix Games üyelerin Netflix uygulaması aracılığıyla belirli oyunları ücretsiz olarak indirmelerine olanak tanıyor. Oyunlarda reklam veya uygulama içi satın alma olmadığını da belirtelim.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.