Anasayfa Haber GTA 6’ya Ait Oynanış Videoları Doğrulandı! İşte Oyun İçi Görüntüler

GTA 6’ya Ait Oynanış Videoları Doğrulandı! İşte Oyun İçi Görüntüler

Grand Theft Auto 6 ile ilgili yıllar süren spekülasyonların ardından ilk kez dişe dokunur bilgiler geldi. YouTube üzerinde ve çeşitli forumlarda geliştirmenin erkan aşamalarını gösteren birden fazla video ve ekran görüntüsü yayınlandı.

Videolar yeni animasyonları, yeni NPC etkileşimlerini, restorandaki bir soygun sahnesini, çatışma sahnesini ve aynı zamanda yeni bir kadın karakteri gösteriyor. Bazı oyunseverler görüntülerin hayran yapımı bir modlamayla oluşturulduğunu düşünüyordu. Ancak Bloomberg’den Jason Schreier‘in sözlerine bakılırsa yayınlanan görüntüler gerçekten GTA 6’ya ait.

Bu videolardan bazılarının 2021 yılına dayandığı söyleniyor. Bildiğiniz gibi bu tür oyunların yapımı yıllar sürüyor ve görüntüler halen devam eden bir çalışmayı temsil ediyor olabilir. Bu nedenle grafikler ve oyun motoru söz konusu olduğunda eksikler olması gayet doğal.

Rockstar Games, Şubat ayında yeni bir GTA oyunu üzerinde çalıştıklarını doğrulamıştı. Sızdırılan GTA VI görüntüleri hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.