Anasayfa Haber CORSAIR TBT200 Thunderbolt 4 Dock Tanıtıldı

CORSAIR TBT200 Thunderbolt 4 Dock Tanıtıldı

CORSAIR TBT200 Thunderbolt 4 Dock

CORSAIR, TBT200 Thunderbolt 4 bağlantı istasyonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni Dock, uyumlu masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan Mac’lere kadar geniş destek sunuyor.

TBT200, en az dört Thunderbolt 4 bağlantı noktasına (bir ana bilgisayar bağlantısı dahil) ve HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, 2.5Gb ethernet, 3.5mm ses, USB Type-C ve Type-A dahil olmak üzere çok sayıda ek bağlantıya CORSAIR TBT200 Thunderbolt 4 Dock, bir iş istasyonunun bağlanabilirliğini en üst düzeye çıkarmak veya yalnızca tek bir kabloyla bağlanan iddialı bir ileri düzey kullanıcı kurulumu oluşturmak olsun, en zorlu kurulumu bile tek bir kablo ile yerine getiriyor.

Thunderbolt 4, 40 Gb/sn’de selefi ile aynı bant genişliğini paylaşırken, aynı anda bağlı 3 Thunderbolt cihazı da dahil olmak üzere bir dizi yeni bağlantı seçeneğinin önünü açıyor.

TBT200 ayrıca tüm Thunderbolt cihazlarınızı aynı anda bağlamayı kolaylaştıran dört Thunderbolt 4 bağlantı noktasına ek olarak, neredeyse tüm eski çevresel aygıtları bağlamak için çok sayıda bağlantı noktası sunuyor: 3x USB Type-A Bağlantı Noktası (10Gbps’ye kadar birleşik bant genişliği), 1x USB Type-C bağlantı noktası, 3,5 mm ses kombo jakı, 2,5Gb ethernet ve bir UHS-II SD 4.0 kart okuyucu.

CORSAIR TBT200 Thunderbolt 4 Dock

İstasyon aynı zamanda 96 W’a kadar güç dağıtımı ile dizüstü bilgisayarları çalıştırabilir ve akıllı şarj teknolojisiyle aynı anda tüm cihazları aynı anda şarj edebilir.

CORSAIR TBT200 Thunderbolt 4 Dock Çıkış Tarihi

Yeni TBT200 Thunderbolt 4 Dock, aralık ayı başında CORSAIR web sitesi ve yerel mağazalarda satışa sunulacak.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.