Anasayfa Haber Bülten TECNO CAMON 19 Neo Satışa Sunuldu

TECNO CAMON 19 Neo Satışa Sunuldu

TECNO CAMON 19 Neo

Türkiye’de büyümesini hızla sürdüren TECNO Mobile, 48MP arka kamera ve 6GB+5GB RAM-128GB dahili depolamaya sahip olan yeni modeli TECNO CAMON 19 Neo’yu satışa sundu. 6.78 inç FHD+ ve 396 PPI’lık ekranla gelen ve çok sayıda faydalı özelliği barındıran cihaz KDV dahil 6.599TL’lik uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Üstelik TECNO Mobile, Türkiye’de başlatmış olduğu lansman süreciyle beraber daha pek çok akıllı cihazını da satışa sunmaya hazırlanıyor.

Siyah ve buz mavisi renk seçeneklerine sahip olan TECNO CAMON 19 Neo’nun en önemli özelliklerinden biri de tasarımı. Renkli dünyası ve ergonomik yapısıyla ince çerçeveye sahip olan cihaz, modaya uygun 1,92 mm ince çerçevesi ile genç neslin kendilerini ifade etmeleri için üretilmiş.

TECNO CAMON 19 Neo akıllı telefon

Gece Portresi

TECNO CAMON 19 Neo, 32MP selfie kamerası ve 48MP arka kameraya sahip. Yeni kamera sensörü; karanlık ortamları, özellikle de gece çekimlerini geliştiriyor. Yeni teknolojik gelişmelerle daha iyi fotoğraf kalitesi sunan telefon, yakalamak istediğiniz kareyi daha net hale getiriyor.

CAMON 19 Neo’nun kalbinde Mediatek Helio G85 işlemci var. Yalnızca donanım değil yazılım da çekilen fotoğraflara eşlik ediyor: Yapay zeka, portreden gece çekimlerine, spordan çiçek çekimine, gökyüzünden doküman taramaya kadar birçok farklı modu otomatik olarak algılayıp ona göre en uygun ayarı yapıyor.

Zengin özelliklere sahip olan ve güç sağlamak için 5000 mAh pil ile desteklenen telefon, hızlı şarj teknolojisi ve güç tüketimi optimizasyonu ile donatıldı. Ayrıca 18 W hızlı şarj desteği de mevcut.

Memory Fusion

6GB RAM ve 128GB dahili depolamayla gelen CAMON 19 Neo, sahip olduğu Memory Fusion teknolojisi ile kullanılmayan salt okunur bellekten (ROM) yararlanıp bunu RAM işlemlerine aktararak ekstra hız vadediyor. Memory Fusion ile 5GB ek bellek aktarımı sağlayan akıllı telefon, bu sayede 11GB’a kadar genişletilmiş RAM ile güçlendirilmiş oluyor. Çok sayıda kullanıcının beğenerek kullandığı bu özelliği TECNO CAMON 19 Neo ile hayatınıza dahil edebilirsiniz.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.