Anasayfa Haber App Store Yılın Uygulama Ödülleri Belli Oldu

App Store Yılın Uygulama Ödülleri Belli Oldu

2022 App Store Ödülleri Kazananlar

Apple, şirketin küresel ‌App Store‌ editör ekibi tarafından seçilen en iyi 16 uygulamasını ve oyununu öne çıkaran 2022 App Store Ödülleri kazananlarını duyurdu. En iyi uygulamaların Apple tarafından kaliteleri, yenilikçi teknolojileri, yaratıcı tasarımları, olumlu kültürel etkileri ve olağanüstü deneyimler sunma yetenekleri nedeniyle seçildiği ifade ediliyor.

Ödüller hakkında Apple CEO’su Tim Cook şunları söyledi: “Bu yılın App Store Ödülü sahipleri taze, düşünceli ve özgün bakış açıları sunan uygulamalarla deneyimlerimizi yeniden tasarladı. Kendi kendini yetiştirmiş tek yaratıcılardan dünya çapındaki uluslararası ekiplere kadar, bu girişimciler anlamlı bir etki yaratıyor ve uygulama ve oyunların topluluklarımızı ve yaşamlarımızı etkileme yollarını temsil ediyor.”

İşte 2022 App Store Ödülleri Kazananlar

Uygulamalar

Oyunlar

Apple’a göre bu yılın kazananları, kullanıcıları duygularıyla daha derinden ilgilenmeye, başkalarıyla otantik bir şekilde bağlantı kurmaya, miraslarına ve onlardan önceki nesillere saygı göstermeye ve bugün nasıl daha iyi bir dünya yaratılacağını tasavvur etmeye teşvik ediyor.

Her bir Yılın Uygulaması veya Yılın Oyunu kazananı, “App Store” logosunun tasarımına göre modellenen fiziksel bir App Store ödülü alacak. Her ödül yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretiliyor ve yan tarafına kazananın adı kazınıyor.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.