Anasayfa Video HyperX Armada 25 Oyuncu Monitörü İncelemesi

HyperX Armada 25 Oyuncu Monitörü İncelemesi

HyperX Armada 25

Birden çok monitöre destek veren ve yüksek hareket özgürlüğü sunan standıyla ön plana çıkan HyperX Armada modelleri farklı boy ve çözünürlüklerde karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında 25 ve 27 inç modelleri var.

İncelediğimiz 25 inçlik IPS panele sahip HyperX Armada 25 modeli 240Hz‘lik bir tazeleme hızına ve 1080p çözünürlüğe sahip. 178 derece geniş görüş açılarına sahip ve maksimum parlaklığı 400 nite kadar ulaşabiliyor. Standart oyuncu profilindeyse 300nit elde ediyorsunuz.

13ms giriş gecikmesi gördüğümüz en düşük giriş gecikmesi değeri olmasa da halen oyuncu monitörlerinden aldığımız ortalama değerler klasmanında.

Panelin renk ölçümünde %95.6 sRGB, %70 Adobe RGB ve %76.9 DCI P3 sonuçlarını elde ettik ve bu değerler bize monitörün profesyonel fotoğrafçılık ve video kurgu gibi işlerden çok oyun, eğlence ve medya tüketimi için daha uygun olduğunu gösteriyor.

Stand monitörü hemen her yöne çevirmenize imkan tanıyor ve bununla birlikte kablolarınızı dahili kablo tutucular da derli toplu tutuyor. Ürünün kutusundan 1 adet DisplayPort ve güç kablosu çıkmakta.

Standa ek olarak eğer masanızda monitör montajı için kullanabileceğiniz bir delik bulunuyorsa ürünün kutusundan çıkan plaka, vida, alyan ve aparatları kullanarak bu şekilde bir montaj yapmanız da mümkün.