Anasayfa Haber Windows WhatsApp Uygulaması ‘Aramalar’ Sekmesine Kavuşuyor

Windows WhatsApp Uygulaması ‘Aramalar’ Sekmesine Kavuşuyor

WhatsApp Yeni Windows

Sık sık güncelleme alan Windows’un WhatsApp uygulaması, baştan aşağı yenilenerek indirmeye sunulmuştu. Meta, Windows 11 için WhatsApp’ın arayüzünü WinUI ve Fluent Design ile yeniledi. Ayrıca mesajlaşma uygulaması yakın zamanda reaksiyon özelliğiyle güncellenmişti.

Geliştirici şimdi Windows 10 ve Windows 11 için Microsoft Store’da bulunan beta sürümü için yeni bir güncellemeyi test ediyor.  En son güncelleme, WhatsApp uygulamasında özel bir “Aramalar” sekmesi getiriyor. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, arayüzün sol tarafına özel “Aramalar” sekmesi dahil edildi.

Windows WhatsApp Uygulaması 'Aramalar' Sekmesine Kavuşuyor

Yeni kısayol, tüm sesli ve görüntülü aramalarınıza hızla erişmemizi sağlayacak. Bu çağrı sekmesinin yaygın olarak kullanıma sunulmadığını, çok kısıtlı kullanıcılarla test edildiğini hatırlatalım. Ancak testler tamamlandıktan sonra önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunulmasını bekliyoruz.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.