Anasayfa Haber Epistory – Typing Chronicles Ücretsiz Oldu

Epistory – Typing Chronicles Ücretsiz Oldu

Epistory - Typing Chronicles Ücretsiz

Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz verilen oyun Epistory – Typing Chronicles oldu. 24 TL değerindeki oyun, geçtiğimiz haftaki Kerbal Space Program ve Shadow Tactics Aiko’s Choice’un yerini almış durumda.

Epistory sizi, böcek yozlaşmasıyla savaşan dev bir tilkiye binen bir kızı oynadığınız atmosferik bir oyunun içine çekiyor. Siz ilerledikçe ve bu dünyayı keşfettikçe, hikaye kelimenin tam anlamıyla ortaya çıkıyor ve kelimelerin sihirli gücünün gizemleri açığa çıkıyor.

Oyunda her şeyin anlatılmadığı bir dünyada kurgusal bir karakter olan ilham perisini oynuyorsunuz. Maceranız boş bir sayfada başlıyor, ancak siz ilham topladıkça, gizemlerini çözdükçe ve düşmanları yendikçe dünya çok geçmeden daha büyük ve daha canlı hale gelecek. Hareket etmekten sandıkları açmaya ve destansı savaşlarda dövüşmeye kadar, oyundaki her unsur yalnızca klavyeyle kontrol ediliyor.

Epistory – Typing Chronicles’ı 26 Ocak tarihine kadar kütüphanenie ekleyebilirsiniz. Gelecek haftanın oyunu ise Adios olacak.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.