Anasayfa Haber TurkNet İnternet Paketleri Zamlandı

TurkNet İnternet Paketleri Zamlandı

turknet

Hem kendi altyapısıyla hem de Türk Telekom altyapısıyla hizmet veren TurkNet, internet paketlerinin fiyatlarına zam yapma kararı aldı.

Bildiğiniz üzere şirket, önceki fiyat artışında baz paket fiyatı olarak 139.90 TL belirlemişti. Ancak yerel sağlayıcı olan Türk Telekom altyapısındaki VDSL kullanıcıları için bu rakam port ücretlerinin artması sebebiyle 169.90 TL olmuştu. Bu artış ayrıca söz konusu dönemin enflasyon yükü ve altyapı giderleri de göz önünde bulundurularak yapıldı. Şimdiki zam kararının da yine benzer sebeplerden alındığını söyleyebiliriz.

TurkNet zam sonrası internet paketi fiyatları

TurkNet, fiyat artışı ile ilgili kullanıcılarına duyuru yaptı. Buna göre VDSL hizmeti için önceden 169.90 TL olan fiyat, söz konusu zam sonrası 249.90 TL oldu. GigaFiber hizmetinin fiyatı ise 229.90 TL‘ye yükseldi.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.