Anasayfa Haber Oppo Reno 8T Serisi Duyuruldu

Oppo Reno 8T Serisi Duyuruldu

Oppo Reno 8T

Oppo Reno 8T serisi hakkında birçok sızıntı yapılırken Oppo Endonezya şubesinden resmi açıklama geldi. Oppo, Resmi web sitesinde Reno 8T serisi için bir tanıtım sayfası oluşturdu. Bu sayede önceki tasarım ve renk sızıntıları da doğrulanmış oldu.

“Portre Uzmanı” olarak lanse edilen Reno 8T serisi 4G ve 5G modellere sahip olacak. 4G modelinde düz bir ekran ve ekranın sol üst köşesinde bir delik yer alıyor. 5G modelinde ise kavisli bir ekran ve ortalanmış delikli bir tasarım tercih edilmiş. Telefonun renk seçeneklerinde ise gece yarısı siyahı, Oppo Glow ve deri bir tasarım olan gün batımı turuncusu olacak.

Oppo Reno 8T Oppo tarafından paylaşılan görsellerde turuncu modelin kamerasının etrafında beyaz bir halka görünüyor. Bu halka F21 Pro 4G modelinde gördüğümüz Orbit light ise mikroskobik fotoğraflarda alanı eşit şekilde aydınlatmak için kullanılacak. Bu halka gelen aramalarda ve telefon şarj olurken parlayacak.

Oppo Reno 8T Ayrıca Reno 8T serisi SuperVOOC şarjı destekleyecek. Son olarak Reno 8T serisinin Şubat ayının ilk haftasında piyasaya sürüleceğini belirtelim. Peki siz Oppo’nun yeni modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?