Anasayfa Haber Bülten Philips Evnia 27M2C5500W Oyun Monitörü Tanıtıldı

Philips Evnia 27M2C5500W Oyun Monitörü Tanıtıldı

Philips Evnia 27M2C5500W

Günümüzde, oyuncuların beklentileri hiç olmadığı kadar yüksek. Artık oyuncular, duyularını da harekete geçiren ve oyunun tüm heyecanının tadını çıkarmalarını sağlayan, gerçekten sürükleyici bir deneyim arıyorlar.

Son teknoloji ürünü özelliklerden oluşan bir kurulumu istiyorlar istemesine, ama aynı zamanda, bu oyuncular gaming duygusunu da yaşamak istiyorlar. Oyunculara aradıkları heyecanı vermeyi isteyen Philips monitörleri farklı zevklerden ve yaşlardan gelen oyunculara zengin ve değerli oyun deneyimleri verecek şekilde tasarlanmış bir dizi monitör ve aksesuvar geliştirdi. Evnia ailesinin piyasaya çıkacak son üyesi, Philips Evnia 27M2C5500W. 27 inçlik Quad HD bu gaming monitörü, 240 Hz yenileme oranını kompakt, ergonomik bir tasarım ile getiriyor.

Philips Evnia 27M2C5500W hızlı, akıcı, görsel olarak çarpıcı ve birbirine ardına fiziksel olarak rahat oyun seansları için oyuncuların ihtiyaç duyduğu her şeye sahip. Akıcılık açısından, model, 240 Hz yenileme oranı, düşük girdi gecikmesi, 1 ms GtG ve 0.5 ms MPRT hızlı tepki süreleri ile bir araya getirilmiş AMD FreeSyncTM Premium Pro ile donatıldı. Sonuç ise bulanıklık, hayalet görüntü ya da kırılma olmayan, neredeyse hiç gecikmesiz gaming.

Philips Evnia 27M2C5500W

Kavisli VA ekranı 178/178° geniş görüntüleme açılarına sahip görüntüler ve aksiyona atılmak için özel olarak tasarlanmış, hoş, sarmalayıcı bir hisse sahip, 1000R kavis sunuyor. Quad HD çözünürlüğe sahip monitör DisplayHDR 400 desteği de sunuyor.

İki HDMI, iki DisplayPort girişi ve oyuncuların maceralarını dolu dolu yaşamaları için gereksinim duydukları bütün çevre birimlerini kolayca takabilecekleri iki hızlı şarj portuna sahip bir USB hub ile bağlantı kapsamlı ve kolay. Böylece masalar istenen her şekilde ve hiç ödün verilmeden düzenlenebilir.

Monitör, LowBlue modu ve Flicker-Free teknolojileri gözleri yormayan bir oynanabilirliği mümkün kılarken herhangi bir konuma göre, ayağı da eğilebilir (-5°/20°), sağa sola döndürülebilir (+/- 30°) ve yüksekliği ayarlanabilir (130 mm), böylece uzun oyun seanslarında bile konfor sağlar.

Fiyatlandırma ve piyasaya çıkış

Philips Evnia 27M2C5500W Ocak 2023 sonundan itibaren KDV dahil 9999 TL fiyatından piyasada bulunabilecek.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.