Anasayfa Haber Samsung Odyssey Neo G7 Duyuruldu

Samsung Odyssey Neo G7 Duyuruldu

Samsung Odyssey Neo G7

Samsung, Odyssey markası altında 55″ 16:9 Ark ve 57″ 32:9 Neo G9 modellerine benzer devasa bir oyun monitörünü tanıttı. Bu monitörler kavisli tasarıma sahipler ancak bazı kullanıcılar düz monitörleri tercih ediyor. Yeni Odyssey Neo G7 düz monitör tercih eden kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

Odyssey Neo G7Odyssey Neo G7, 4K çözünürlükte 43″ bir ekrana sahip. Monitörde hassas karartma için Quantum Mini LED arka ışık kullanılmış. Ayrıca VESA HDR600 sertifikasına sahip monitör 600 nit değerinde bir parlaklık sunuyor.

Odyssey Neo G7 Quantum LEDBağlantı kısmında ise DP ve HDMI 2.1 seçenekleri bizi karşılıyor. Panel 1 ms tepki süresinde 144 Hz’e kadar yenileme hızında çalışabiliyor. Neo G7, AMD FreeSync Premium Pro teknolojisini de destekliyor. Monitörde Xbox Cloud Gaming ve Geforce Now gibi dijital oyun servisleri için yerleşik bir destek mevcut.

Odyssey Neo G7 Dijital oyun servisi desteğiOdyssey Neo G7, 20W dahili hoparlörlerle beraber geliyor. Bu sayede harici bir hoparlör bağlamanıza gerek yok. Monitörde bir çift USB 3.0 bağlantı noktası mevcut. İnternet bağlantısı kısmında ise Ethernet kablosu desteği ve Wi-Fi 5 desteği mevcut. Samsung, Odyssey Neo G7’yi bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Peki siz Odyssey monitörler hakkında ne düşünüyorsunuz?