Anasayfa Haber Amazfit GTR Mini Tanıtıldı, İşte Fiyatı ve Özellikleri

Amazfit GTR Mini Tanıtıldı, İşte Fiyatı ve Özellikleri

Amazfit GTR Mini

Amazfit GTR 4, Eylül ayında 1.43 inçlik bir ekranla tanıtılmıştı. Şimdi ise 1.28 inçlik ekranıyla Amazfit GTR Mini tanıtıldı. GTR Mini adından da belli olacağı üzere GTR 4 modeline kıyasla 9.25mm incelik ve 24.6 gram hafiflik sunuyor. Mini, 326 ppi piksel yoğunluğuna sahip 1.28″ AMOLED ekrana sahip.

Amazfit GTR Mini BataryaAyrıca Mini’de Amazfit’in patentli dairesel polarize anteni ile sinyal alımını arttıran dahili bir GPS alıcısı mevcut. Saatte 120’den fazla spor modunun ve 5 ATM suya dayanıklığın olduğunun altını çizelim. Saate kaydedilen fitness verileri Google Fit, Apple Health gibi uygulamalarla paylaşılabilir.

Amazfit GTR Mini Sağlık TakibiYazılımsal olarak ise üçüncü taraf uygulamaları destekleyen ZeppOS 2.0 bizi karşılıyor. Zepp uygulaması sayesinde saat gibi önemli bilgileri hızlıca gösterebilen kullanışlı kısayol widget’ları oluşturabilirsiniz. Saat siyah, pembe ve mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle ve 120 dolarlık fiyatıyla satışa sunuldu. Peki siz Amazfit GTR Mini hakkında ne düşünüyorsunuz?