Anasayfa Haber Realme GT Neo5 SE Çıkış Tarihi Belli Oldu

Realme GT Neo5 SE Çıkış Tarihi Belli Oldu

Realme GT Neo5 SE Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz ay Realme tarafından GT Neo 5 akıllı telefon duyurulmuştu. Şimdi ise Realme GT Neo5 SE çıkış tarihi olarak 3 Nisan açıklanmış durumda.

Realme GT Neo5 SE için yapılan paylaşımlar cihazın arkasında üç kamera olacağını ancak standart modelinde sahip olduğumuz RGB LED dikdörtgeninin olmayacağını ortaya koyuyor. Ek olarak cihazın 8,95 mm kalınlığında ve 193,1 g ağırlığında olacağı ve Neo5’ten yaklaşık 6 g daha hafif olacağı ifade ediliyor. Şirket, GT Neo5 SE’nin yakın zamanda duyurulan Snapdragon 7+ Gen 2 çipset tarafından destekleneceğini zaten onayladı.

Realme GT Neo5 SE’nin teknik özellik tablosu henüz resmi olarak ayrıntılı değil, ancak RMX3700 model kodunu taşıyan ve Neo5 SE olduğuna inanılan bir Realme cihazı AnTuTu’da birkaç teknik özellik ile ortaya çıktı. Buna göre, Snapdragon 7+ Gen 2, 16 GB LPDDR5 RAM, 1TB UFS 3.x depolama, 120Hz’lik bir ekran ve Android 13 detaylar arasında.

Etkinliğe bir haftadan uzun bir süre kala, Realme’nin heyecan yaratmak için GT Neo5 SE hakkında daha fazla ayrıntı açıklamasını bekliyoruz.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.