Anasayfa Haber PS Plus Essential Nisan 2023 Oyunları Duyuruldu

PS Plus Essential Nisan 2023 Oyunları Duyuruldu

PS Plus Essential Nisan 2023

Sony tarafından PS Plus Essential Nisan 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Verilecek oyunlar arasında Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure, Tails of Iron bulunuyor.

Meet Your Maker, her seviyenin oyuncular tarafından tasarlandığı, kıyamet sonrası birinci şahıs bir inşa etme ve yağma oyunu. Tuzaklar ve muhafızlarla dolu sinsi Karakolları yönetirken roller arasında geçiş yapacak, ardından diğer oyuncuların yarattıklarına baskın düzenleyerek hızlı tempolu savaş için hazırlanacak, doğru teçhizatı (yakın dövüş, menzilli, savunma), yetenekleri ve sarf malzemelerini seçerek avantaj elde edeceksiniz. Yaratıcılığınızı birleştirebilir ve bir arkadaşınızla inşa edebilir veya iki kişilik bir ekip olarak Karakollara baskın yapmak için güçlerinizi birleştirebilirsiniz.

İkonik PlayStation kahramanı Sackboy, devasa, eğlenceli ve çılgın bir 3D çok oyunculu platform macerasıyla nefes kesen aksiyona geri dönüyor. Tehlikelerle dolu zamana karşı destansı bir yarışta tek başınıza gidecek veya yerel veya çevrimiçi parti oyununun tadını çıkaracaksınız.

Savaşla boğuşan amansız bir diyarda geçen Tails of Iron, acımasız dövüşlere sahip bir RPG oyunu. Rat Throne’un varisi Redgi olarak, acımasız Kurbağa Klanı’nı ve onların vahşi lideri Greenwart’ı sürgüne göndererek parçalanmış Krallığınızı yeniden kurmalısınız. Aldatıcı derecede büyüleyici dünyayı keşfederken, maceranızda size yardım etmeye hazır bir dizi benzersiz yoldaşla karşılaşacaksınız. İster yeni yemek tarifleri, ister ölümcül silahlar ve zırhlar yapmak için planlar, hatta karaya vuran, zırh kaplı bir köstebek mobil olsun, alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 4 Nisan tarihinde oyunculara sunulacak. Yani PS Plus Essential Mart 2023 oyunlarını kütüphanenize katmak için hala zamanınız var.

PS Plus Nisan 2023 Oyunları

  • Meet Your Maker (PS4, PS5)
  • Sackboy: A Big Adventure (PS4, PS5)
  • Tails of Iron (PS4, PS5)
Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.