Anasayfa Haber Microsoft Teams’e Pazarlamaya Yardımcı Olacak Typeface AI Uygulaması Geliyor

Microsoft Teams’e Pazarlamaya Yardımcı Olacak Typeface AI Uygulaması Geliyor

Microsoft Teams, Pazarlamaya Yardımcı Olacak Typeface AI Uygulaması

Üretken yapay zekanın asıl amacı, insanların işlerini daha hızlı ve daha iyi yapmalarına yardımcı olmak. Bu tür bir yardımın örneği de bugün Microsoft Teams tarafında ilk defa gösterildi. Microsoft, Teams uygulaması için pazarlamaya yardımcı olması adına Typeface AI uygulamasını ekliyor.

Typeface’in asıl hedefi, web sitelerine markaya özel içerikleri her zamankinden daha hızlı ve daha kolay oluşturabilmelerini sağlamak. Bugün Microsoft ve Typeface, Teams için tam olarak bunu yapması beklenen yeni Typeface AI uygulama desteğini duyurdu.

Şirket, Microsoft Teams blogundaki bir gönderide yeni yapay zeka uygulamasına genel bir bakış sunuyor:

İnsanların yapabileceğinden önemli ölçüde daha hızlı içerik oluşturmak için Azure Machine Learning, Azure OpenAI Hizmeti ve Typeface’in markaya özel yapay zekasının güçlü birleşimini kullanarak şirketlerin pazarlama çabalarını ölçeklendirmesine ve yaratıcı özetler, e-posta kampanyaları, multimedya gibi çeşitli varlıklar üretmesine olanak tanır. çevrimiçi reklamlar ve daha fazlası. Ve tüm bunlar, sohbetlerin, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu iş bağlamını ve ortak çalışma yeteneklerini uygulama değiştirmeden sağladığı Teams’de gerçekleşir.

İşletmeler, ihtiyaçlarına göre yapay zekanın Affinity AI modunu kullanarak Typeface uygulamasını eğitebilirler. Daha sonrasında uygulama yardımıyla yeni içerikler ve ürünler üretilebilir.

Typeface AI uygulamasının Teams’e entegrasyonu, Microsoft hizmetine özel bazı özellikler içeriyor. Bireysel kullanıcıların kendi başlarına içerik oluşturmasına olanak tanıyabilir ve bu içerik daha sonra diğer Ekip üyeleri arasında paylaşılabilir. Teams’de paylaşılan içeriğe Typeface AI uygulaması tarafından erişilebilmesi için mesaj uzantılarını da kullanabilir.

Typeface, yakın gelecekte uygulamasını Word, PowerPoint ve Excel gibi diğer Microsoft Office yazılımlarını da kapsayacak şekilde genişletmeyi planlıyor.