Anasayfa Haber Huawei Watch GT4 Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Watch GT4 Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Watch GT4

Huawei, düzenlediği lansmanda Watch GT4 saatini tanıttı. Saatin 41 ve 46mm olmak üzere iki varyantı var. Her iki varyant da GT3 modeline göre %20 daha iyi pil ömrü vaat ediyor. 46 mm’lik model 1,43″ ekrana sahipken 41 mm’lik model 1,32″ ekranla öne çıkıyor. TruSeen 5.5+ beraberinde yeni TruSleep 3.0 teknolojisini getiriyor. Bu teknoloji uyku döngülerinizi takip eden ve uyku alışkanlıklarınızı geliştirmenize yardımcı olan uyku izleme özelliğini içeriyor.

Huawei Watch GT4 41mm
Watch GT4 41mm

Buna ek olarak uykuda nefes farkındalığı özelliği siz uyurken kalp atış hızınızı ve SpO2 değerinizi izler ve herhangi bir nefes alma sorununa karşı sizi uyarır. Huawei Watch GT4 hem Android hem de iOS akıllı telefonlarla çalışabiliyor. Ayrıca Strava, Komoot, Runtastic ve Huawei’nin kendi Petal Maps gibi uygulamalarla da entegre oluyor.

Huawei Watch GT4 46mm
Watch GT4 46mm

Bunlara ek olarak SMS, WhatsApp, Instagram, Facebook Messenger, Skype, Signal, Telegram ve Viber’dan gelen metinleri gösterebiliyor ve hızlı yanıtlar gönderebiliyor. Ayrıca saatler Bluetooth aramayı da destekliyor. Son olarak 41mm modeli 7.499 TL’lik bir başlangıç fiyatıyla öne çıkarken 46mm’lik model 6.999 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.