Anasayfa Haber Bülten Mcdodo, iPhone 15 Serisi Destekli Aksesuarlarını Duyurdu

Mcdodo, iPhone 15 Serisi Destekli Aksesuarlarını Duyurdu

mcdodo iphone 15 aksesuarlar

Mcdodo, Türkiye’ye kendisi gelmeden iPhone 15 serisi için özel tasarlanan MagSafe Kılıf ve Cam Koruyucu, MagSafe Wireless Charger, 3 in 1 Wireless Şarj Standı, yüksek hızlı GaN Şarj Adaptörleri ve Yeni Nesil Akıllı Araç Kitleriyle piyasada yerini alıyor.

iPhone 14’ten sonra iPhone 15’in de en çok tercih edilecek aksesuarı olan; 20.000 mAh’a kadar yüksek hızda kablosuz şarj imkanı sunan MagSafe Powerbank’ler; ince tasarımlarına rağmen ısınmaya karşı özel korumaya sahip. Mcdodo MagSafe ayrıca POD koruması, akıllı yabancı cisim tespiti, otomatik kapanma koruması ile akıllı ve daha güvenli bir şarj fırsatı sunuyor.

Mcdodo, 140W’a kadar hızlı şarj destekli GaN teknolojili adaptörler ile sadece iPhone 15 için değil, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için de bugüne kadarki en yüksek şarj hızını sunmayı vadediyor.

mcdodo iphone 15 aksesuarlar

25W’a kadar hızlı şarjı destekleyen yeni Mcdodo 2 in 1 ve 3 in 1 şarj üniteleri; telefon, kulaklık ve saat için aynı anda kablosuz şarj fırsatı sunuyor.

Mcdodo Bluetooth Receiver Aux  Wireless Araç Kiti ve Dijital göstergeli çift USB girişli araç şarjları, arabanıza binlerce lira ödeyerek alacağınız ek paketlerin konforunu vadediyor. Ayrıca 100W 3 portlu hızlı araç şarjı ve 100W hızlı şarj kablosu da aracınızda hızlı şarj deneyimi yaşamanıza imkan veriyor.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.