Anasayfa Haber Honor ve Gameloft, 120 FPS Asphalt 9: Legends’ı Porsche Design Magic V2...

Honor ve Gameloft, 120 FPS Asphalt 9: Legends’ı Porsche Design Magic V2 RSR’ye Getiriyor

120 FPS Asphalt 9: Legends Porsche Design Magic V2 RSR

Honor, Fransız mobil oyun geliştiricisi Gameloft ile iş birliği yaptığını duyurdu. Bu iş birliği sayesinde Honor Porsche Design Magic V2 RSR katlanabilir akıllı telefon kullanıcıları, Asphalt 9: Legends oyununun 120 FPS desteği sunan özel bir versiyonuna erişim sağlayabilecek.

Honor basın açıklamasında, iş birliğinin “katlanabilir ekosistemi karşılıklı inovasyon yoluyla geliştirerek daha önce görülmemiş benzersiz bir deneyim sunacağını” belirtiyor ve ekliyor: “Oyun oluşturma sürecini yeniden yapılandırarak, gölgelendirici değiştirme teknolojisini kullanarak, fiziksel dokuları GPU tabanlı kenar yeniden yapılandırma teknolojisiyle yeniden tasarlayarak ve katlanabilir cihazların grafik oluşturma yeteneklerini yapay zeka ile entegre ederek geniş katlanır ekranda akıcı görseller ve ultra hızlı tepki süreleri sağlanıyor.”

Honor Porsche Design Magic V2 RSR, şirketin Porsche Design iş birliğiyle piyasaya sürülen birinci sınıf katlanabilir akıllı telefonu. Cihaz, Honor Magic V2 modelini temel alıyor. Akıllı telefon, ana kamera ünitesinin özel bir şekline ve gövde üzerinde imza niteliğindeki Porsche Flyline logosuna sahip.

Oyun bu ay içerisinde mobil oyuncularla buluşacak.