Anasayfa Haber Bülten HAWKED, PC ve Konsol İçin En Büyük Güncellemeyi Alıyor

HAWKED, PC ve Konsol İçin En Büyük Güncellemeyi Alıyor

HAWKED

Yayıncı The 4 Winds Entertainment ve geliştirici MY.GAMES, hazine avı ve nişancılık oyunu HAWKED’un bugüne kadarki en büyük güncellemesinin 18 Nisan 2024’te çıkacağını heyecanla duyuruyor. Oynanışa heyecan katacak yeni özellikler bu güncelleme ile aktif olacak. Bu güncellemeyle birlikte HAWKED, tüm dünyadaki oyunculara iyileştirilmiş bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Güncellemenin üç ana odağı ise yeni “Mucizyum’a Hücum” modu, ana oynanış modlarına eklenecek “Hazine Avı” ve “Yalnız Avcı”, yeni Arakçı türleri ve üç yeni Eser olacak.

“Mucizyum’a Hücum” Modu

Hazine avı macerasına hareketlilik katacak heyecan verici bir PvP modu olan “Mucizyum’a Hücum” oyun deneyiminin temellerini sarsmaya hazırlanıyor.

“Mucizyum’a Hücum”da oyuncular geleneksel modlardan farklı olarak ikili gruplar halinde karşı karşıya gelecek ve Mucizyum’ları kazarak Sürgünada haritasından göndermeye çalışacaklar. Rastgele yerleştirilen Mucizyum konumları ve sürükleyici deneyimiyle “Mucizyum’a Hücum” modunda, oyuncuların sınırlı bir süre içinde strateji yapması, savaşması ve Mucizyum göndermesi gerekiyor. Ayrıca oyuncular “Mucizyum’a Hücum”da kalıcı olarak ölmeyeceği için aksiyon ve heyecan oyun boyunca sürmeye devam edecek.

Ana Oynanış Modlarında Yeni Arakçı Türleri

Ana oynanış modları “Hazine Avı” ve “Yalnız Avcı”ya eklenen yeni Arakçı türleri oynanış deneyimini zenginleştirmeyi hedefliyor. Bu yeni modlar oyunculara yeni zorluk ve fırsatlar sunuyor. Adanın magmatik tabakasından çıkıp gelen yeraltı ateş canavarları, sürüngen sürülerinin kurduğu hükme meydan okumaya çalışan herkesle savaşmaya hazır.

Eser Koleksiyonu Genişliyor

Oyuncu geribildirim ve taleplerinden yola çıkarak oyuna üç yeni Eser de eklendi. Bu güncellemede haritada yer alacak olan Eserler hem oyun dünyasındaki ihtimalleri daha da genişletecek hem de koleksiyonculara peşine düşecek yeni eşyalar sunacak.